The Godfather: The Game

Mafya Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 230 MB
  • Version
  • Dil İngilizce
  • Firma EA
Sinema tarihine geçen efsane üçlemesi ile Oscar dahil bir çok ödül toplayan ve oyun dünyasına aktarılmış muhteşem bir oyun.
Sinema tarihine geçen efsane üçlemesi ile Oscar dahil bir çok ödül toplayan ve oyun dünyasına aktarılmış muhteşem bir oyun.

Oyun 1940' lı yılların New York' unu konu alır.  Şehir mafya aileleri arasında 5' e bölünmüştür. Her bir bölgeyi farklı birer mafya ailesi yönetir. Oyunda Corleone Ailesi hesabına çalışan bir mafya elemanı olarak görev alıyoruz. Ancak oyunda bu karakterin ismi Aldo Trapanidir. Kahramanımızın öz babası Corleone Ailesi nin bir elemanıydı. Ama babası çocukken gözünün önünde Emilio Barzini tarafından katledilir. O günden itibaren intikam yemini eder. 1940' lı yıllara gelince Corleone Ailesine Luca Brasi alır. Size bir mafyanın ihtiyacı olan her şeyi öğretir. Olaylar bundan sonra Corleone ailesinin Soldier' ı Luca Brasi' nin gözünüzün önünde Bruno Tattaglia tarafından öldürülmesiyle başlar.

Oyun tamamen mafya üzerine kuruludur. Oyunda bize verilen görevler, filmdeki senaryoya bağlı olarak ilerler bize para ve saygınlık kazandırır.Oyunda ayrıca oteller, restoranlar, spor salonları, bar, kumarhane, genelev gibi mafya ailelerinin haraç aldıkları mekanlar vardır. Mekanların zorluk düzeyi $ işaretiyle gösterilir,5 işaret aile evidir oldukça iyi korunur. Bir mekanı ele geçirmek yani haraç almak istiyorsanız iki seçeneğiniz var ya mekanı koruyan aile adamları öldürür mekan sahibini döverek ikna edersiniz burada dikkat edeceğiniz husus adamı fazla kızdırmamak yoksa size saldırır, ya da içeri girer mekan sahibini parayla ikna edersiniz. Ama bir ailenin adamları çok öldürür ve zarar verirseniz aranızdaki vendatta yani aile ile aranızda kı nefret artar o aile size Mafya Savaşı ilan eder.Savaşı bitirmek için ya o ailenin bir mekanının içine bomba atarsınız ya da FBI-G Meni bulur rüşvet verirsiniz. Böylece savaşı sonlandırabilirsiniz. 

Oyunumuzda bölüm atladıkça sahip olduğunuz silahın işlevi de artmaktadır. Fakat paranız var ise kara borsadan belirli ücretler karşılığında dilediğiniz silahı alabilirsiniz.

Oyunda en büyük amacınız ise Don Of New York City rütbesine ulaşabilmektir. Bu rütbe tüm New York' un yeraltı lideridir. Tüm New York' un yeraltı işleri ondan sorulur. En büyük rütbedir. Bu rütbeye ulaşmak için bütün mekanları ele geçirmeniz gerekir. Bol şans.
Daha Fazla Göster
The Godfather: The Game indir